در این مقاله سعی داریم تا هر آنچه که لازم است تا درباره DIN 934 نیاز است را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

934 چیست؟

DIN 934 در واقع یک مهره شش گوشه گالوانیزه شده هستند که استفاده‌های بسیار بسیار زیادی دارند.

همانطور که در مقاله‌های قبلی نیز اشاره شد، DIN یک استاندارد آلمانی است که برای مهره‌ها به کار میرود. استاندارهای دیگری هم وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان به استاندارد جهانی اروپایی نیز اشاره کرد.

اما زمان زیادی است که استاندارد آلمانی جایگزین استاندارد اروپایی شده است اما در حالت کلی استفاده از هر دو استاندارد رایج است. جالب است بدانید که این استانداردها قابل تبدیل به یکدیگر هستند، بنابراین کاربران بدون هیچ اشکالی می‌توانند از هر دو استاندارد استفاده کنند.

نام‌های دیگر پیچ‌های DIN934

حال شاید لازم داشته باشید تا این نوع پیج را به اسم‌های دیگر نیز بدانید.

ISO 4032; CSN 021401; PN 82144; UNI 5588; EU 24032; اسم‌‌های دیگر این مهره هستند.

وزن DIN934

همانطور که شما هم می‌دانید، در انتخاب یک پیچ مناسب باید وزن آن را نیز در نظر بگیریم. این پیج‌ها با توجه به سایزی که دارند  می‌توانند وزن مختلفی داشته باشد. برای دسترسی به وزن این پیج‌ها می‌توانید به سایت boltport سر بزنید اما به طور کلی سایز این پیچ‌ها از M1 با وزن 0.030 شروع شده و تا سایز M100 با وزن 6820 ادامه دارد. .زن این پیچ‌ها به صورت کیلوگرم برای تعداد هزار پیچ است.

خصوصیات پیچ‌های DIN934

  • مهره‌ها می‌توانند دارای روکش باشند
  • شش گوشه هستند
  • رنگ‌شان واقعی است
  • گالوانیزه شده هستند یا به عبارتی در برابر زنگ زدن یا خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند.

موارد استفاده از DIN934

از این مهره برای بستن انواع پیج‌های شش گوش، پیچ آلن و پیچ متری استفاده می‌شود. به بیانی دیگر این مهره‌ معروفترین مهره برای پیچ‌های شش گوش هستند و دقیقاً به اندازه معروفیت و محبوبت پیچ‌های شش گوش محبوب و معروف هستند.

این مواد با پوشش‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود و به همین دلیل در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند. به همین دلیل برای استفاده در شرایط و آب و هوای خاص و برای صنایعی مانند صنایع پتروشیمی و نفتی که مواد خورنده زیادی وجود دارد، استفاده از این پیچ‌ها اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.

نتیجه گیری

شرکت پولاد پیچ این نوع پیچ را با بهترین کیفیت تولید انبوه کرده است، زیرا به طور کامل به اهمیت و محبوبیت این پیچ آگاه است. این پیچ هم برای کارهای خانگی و هم برای کارهای تولیدی بسایر مهم و کارآمد هستند.

شرکت پولاد پیچ‌کار مفتخر به ارائه این محصولات با بالاترین کیفیت نسبت به نمونه‌های مشابه مارکت خارجی و داخلی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما در تماس باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست