پیچ‌های شش‌گوش

پیچ‌‌های صنعتی, مقالات

معرفی کامل پیچ‌های شش گوش

پیچ‌های شش گوش، همانطور که از اسمشان هم پیداست، پیچ‌هایی هستند که دارای شش گوش هستند. سر این پیچ‌ها می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشند. در بستن این پیچ‌ها می‌توانید از آچار یا یک سوکت استفاده کنید. همانطور که از این ابزار برای باز و بسته کردن انواع پیچ‌های شش گوش استفاده می‌شود.

این نکته را به یاد داشته باشید که این پیج‌ها را با پیچ‌های سر سوکت دار اشتباه نگیرید. پیچ‌های سوکت دار، دارای یک حفره در وسط سر خود هستند. پیچ‌های سر سوکت دار را باید با بیت یا کلید باز و بسته کرد.

این پیچ‌ها دارای شاخه رزوه‌ای هستند و این نکته کمک می‌کند تا دو سطح به صورت کامل روی هم چفت شوند.

اگر به دنبال اتصال دو وسیله خیلی سنگین و بزرگ به یکدیگر هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از پیج‌های coach استفاده کنید. این پیچ‌ هم دارای سر شش گوشه هستند و برای اتصال الوار و اجسام سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین از این گیچ‌ها برای اتصال اجسام سنگین و سبک به فولاد هم استفاده می‌شود.

پیچ‌های شش گوش نسبت به پیچ‌های دیگر سایز بزرگتری دارند و همین خصوصیت باعث شده تا بتوانند قدرت بسیار بالایی در اتصال اجسام داشته باشند.

از پیچ‌های شش گوش در چه جاهایی استفاده می‌شود و از چه جنسی ساخته می‌شوند؟

از این پیچ‌ها برای اتصال چوب به چوب یا فلز به چوب استفاده می‌شود. این پیچ‌ها ممکن است از فولا ساده یا فولاد ضد زنگ ساخته شوند. هر کدام از این پیچ‌ها دارای خواص منحصر به فردی هستند و برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مثلا اگر این پیچ‌ها در سطوح بیرونی مورد استفاده قرار گیرند، بهتر است گالوانیزه باشند اما برای استفاده داخلی نوع ساده آن مناسب است.

جالب است بدانید که این پیج‌ها را به دو دسته خیلی بزرگ تقسیم می‌کنند:

  • پیج‌های تمام رزوه
  • پیچ‌های نیمه رزوه

نتیجه گیری

ما در شرکت پولاد پیچ، برترین کارشناسان ممکن را دور هم جمع کردیم تا ،از هر لحاظ، بهترین ابزار ممکن را در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما مطمئن نیستید که به کددام یک از پیچ‌ نیاز دارید یا اگر نمی‌دانید بین پیچ‌های شش گوش، کدام یک برای شما مناسب‌تر است، می‌توانید از مشاوران و کارکنان ما کمک بگیرید. ما به کارکنان فروش خود تمام آموزش‌های لازم را داده‌ایم تا بهترین پیشنهادات ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

شرکت پولاد پیچ‌کار مفتخر به ارائه این محصولات با بالاترین کیفیت نسبت به نمونه‌های مشابه مارکت خارجی و داخلی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما در تماس باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست