با پیشرفت و پیشرفت علم و فناوری ، بستها و روشهای بستن سنتی نیز باید به روز شوند. انواع پیچ و مهره فوق العاده نه تنها آسان برای نصب و جداسازی ، مقرون به صرفه و بادوام هستند ، بلکه کارکرد آنها آسان و استفاده از آنها بی خطر است. هنگامی که در محل قرار گرفت ، کشش واقعی پیچ یا میخ با سفت کردن میله فشار در اطراف نخ اصلی با یک ابزار دستی ساده حاصل می شود. میله فشار به طور مساوی نیروی پیش از سفت شدن را به نخ اصلی منتقل می کند ، بنابراین آن را به قطعه اتصال منتقل می کند. خط اصلی با کشش محض قفل شده است

پیچ و مهره های سفت کننده (super bolts) ، شکل این پیچ با حلقه ای از پیچ خود از پیش سفت می شود ، که هر دو معمولاً دارای یک پد سخت هستند. با توسعه سریع صنعت مدرن ، حلقه های مکانیکی بزرگ و فوق بزرگ پدیدار شده اند.

این نوع پیچ نیاز به پیش بار نهایی 600kN دارد. این تجهیزات به طور گسترده در صنایع پتروشیمی ، نیروگاه ، معدن ، تولید کشاورزی ، حمل و نقل و سایر صنایع استفاده می شود و پیچ های بزرگ نیز به طور گسترده ای در صنایع متالورژی مورد استفاده قرار می گیرد. اما در عین حال ، برخی مشکلات نیز وجود دارد ، یعنی اتصال دهنده ها و روشهای چسبندگی سنتی نمی توانند نیازهای اتصال این تجهیزات بزرگ را برآورده کنند. در این زمان ، استفاده از سوپر بولت ، یک قسمت اتصال با طراحی هوشمندانه ، استفاده ایمن و راحت و عملکرد قابل اعتماد ، را می توان انقلاب فناوری بستن بولت نامید. استفاده از پیچ و مهره نه تنها برای بهبود میزان یکپارچگی تجهیزات ، افزایش طول عمر مفید است ، بلکه نگهداری آن نیز آسان است. سوپر بولت ، همچنین به عنوان پیچ پیچ چند مرحله ای شناخته می شود ، شامل حلقه پیچ پیچ مهره پیش محکم مهره ، مهره ای در اطراف حلقه پیچ کوچک ماهواره ای و یک واشر قوی است

سفت شدن یک سوپر بولت می تواند پیش بار 10.000 نیوتن را ایجاد کند و می تواند پمپ نیرویی 250000 پوند در اینچ مربع را تحمل کند. با استفاده از فن آوری پیش پیچ Bolt (Super Bolt) ، بسیاری از مشکلات در نصب ، جداسازی و پیش سفت شدن پیچ حل می شود. با استفاده از پیچ و مهره های چند مرحله ای جک ، فقط باید از آچار گشتاور معمولی برای تکمیل نصب استفاده کنید. نیازی به روشهای سنتی سفت کردن پیچ مانند چکش سورتمه ، گرمایش ، کشش هیدرولیکی و آچار هیدرولیک نیست ، که واقعاً در وقت ، تلاش و هزینه شما صرفه جویی می کند.

شرکت پولاد پیچ‌کار مفتخر به ارائه این محصولات با بالاترین کیفیت نسبت به نمونه‌های مشابه مارکت خارجی و داخلی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما در تماس باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست